+90 532 426 34 71
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ARYKANDOS DAĞ EVİ CAMPİNG. GÖKBÜK, FİNİKE.

Portakalıyla ünlü Finike’nin Gökbük köyünde doğal yaşam alanı olan, insanların kendinden arındığı, dört tarafı yeşil alanla kaplı olan, sekiz dönüm arazi içine yerleştirilmiş insanların huzuru kucakladığı doğal bir tatil cenneti, Gökbük Kanyonuna 50 metre mesafede olan Finike Gökbük Arykandos Dağ Evi Camping Doğa Sporları, her şeyin organik olduğu sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği, Mandalina, Portakal, Nar bahçesi gibi bir çok meyve ve sebze bahçeleriyle misafirlere nezih bir tatil imkanı sunuyor. Dalından koparıp taze bir şekilde yiyebileceğiniz meyve ve sıkma meyve suları ile günün her saatinde hem gözünüze, hem gönlünüze hemde damak tadınıza unutulmaz lezzetler sunan Finike Gökbük Arykandos Dağ Evi Camping Doğa Sporları, 1989 yılında Şükrüye…. kuruculuğu ile başlayıp, her yıl müdavimi olan yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Finike Gökbük Arykandos Dağ Evi Camping Doğa Sporları, 1989 yılından beri artarak devam eden tatilcilerine huzurlu bir ortam ve unutulmaz tatil anıları yaşatmak için özveriyle çalışan, güler yüzlü personelleri ile aile ortamı içinde zaman geçirebileceğiniz samimi bir yaşam alanı sunmaktadır.
Gökbük Arykandos Dağ Evin’de konaklama olmadan da, ailenizle ve arkadaşlarınızla gelip, çadır ortamında veya karavananız ile gelerek, Ateşini yakıp, sabahın ilk ışıklarına kadar gönlünüzce zaman geçirebileceğiniz alternatif bir ortamda sunmaktadır.

Gökbük Arykandos Dağ Evi'nin diğer özellikleri ise,

  • Doğal kaynaklardan gelen soğuk suyun ücretsiz olarak misafirlerine ikram edilmesi
  • Kanyon yürüyüşlerinde, grup veya bireysel müşterilere üçretsiz Rehberlik imkanı sunmaktadır
  • Sınırsız meyve ikramları
  • Doğa sporları ve çeşitli aktiviteler

SİZLERİ KÖY EVİMİZE DAVET EDİYORUZ

Sizleri en kısa zamanda huzurlu ve eğlenceli zamanlar geçirecek olduğunuz Gökbük Arykandos Dağ Evi’ne davet ediyoruz.

İletişim Kuracağınız telefon numaramız, harita üzerindeki konum ve adresimiz, rezervasyon ve iletişim formumuz websitemizin İLETİŞİM ve REZERVASYON sayfasındadır.